Jaké kožené kabelky jsou nejvíce in letos na podzim?

Kožené kabelky zažívají velký boom. Po nekonečných měsících, kdy jsme museli trčet doma - ať už na home officu, nebo proto, že všechno bylo zavřené - můžeme konečně vyrazit ven. A bez kabelky se samozřejmě neobejdeme, kam jinam uložit všechny své poklady? Přečtěte si, jaké kožené kabelky jsou nejvíce trendy, abyste ve společnosti opravdu zazářila!

jake-kabelky-jsou-nejvice-in-letos-na-podzim

Elegantní kožené kabelky

Zejména do práce využijete kožené kabelky, které na první pohled ohromí svou elegancí. Přednost dejte neutrálním a klasickým barvám jako je černá, hnědá nebo béžová. Elegantní kožené kabelky do práce bývají větší, aby se do nich vešly nejen drobnosti jako mobilní telefon, klíče, peněženka či lesk na rty, ale také třeba notebook, tablet nebo kniha.

 

Maxi kožené kabelky

Opravdu velké kožené kabelky patří k největšímu hitu letošního podzimu. Jsou ještě o poznání větší než elegantní kožené kabelky do práce, takže si do nich můžete přibalit i svetr navíc, láhev s pitím, svačinový box a nebo je rovnou můžete vytáhnout na nákup. Maxi kožené kabelky se vyrábí také z tenké kůže, která není tolik pevná a tolik nedrží tvar, takže se snadněji přizpůsobí obsahu uvnitř.

 

Vintage kožené kabelky

Vintage nebo retro kožené kabelky se těší velké oblibě již několik let za sebou a ani letošní podzim není výjimkou. Kombinace kůže a kovových prvků ve vysokém lesku je nesmrtelná a milovaly ji naše babičky stejně jako my dnes. Porozhlédněte se po velké kožené kabelce v retro stylu, pořiďte si vintage kožené psaníčko a nezapomeňte je doplnit o nádhernou retro koženou peněženku.

 

Netradiční kožené kabelky

Nemáte ráda nudu a šeď a chtěla byste sáhnout po něčem veselejším a originálnějším? Letošnímu podzimu dominují veselé a hravé barvy, do kterých se oděly také kožené kabelky. Vyberte si barvu, která vám dodá energii i v sychravém počasí. Kromě netradičních barev se letošní podzimní kabelky objevují i v netradičních tvarech, které zaujmou již na první pohled svou jedinečností.

 

Kožené kabelky s řetízkovým popruhem

Elegantní, ale zároveň i trochu netradiční, to jsou kabelky s řetízkem místo popruhu nebo rukojeti. Nezáleží na tom, jaký řetěz zvolíte. Široký, úzký, krátký, nebo dlouhý – kožená kabelka s řetízkem z vás udělá hvězdu každé akce. Takové kabelky se navíc hodí k jakékoliv příležitosti a můžete je nosit do práce, do města, na párty, romantickou večeři, pracovní pohovor i na společenskou událost.