Projasněte si zamračený den barevnou koženou kabelkou!

Pochmurný podzim nepřidává nikomu z nás na náladě. Asi každý se během těchto dní cítí občas bez energie, trochu zasmušilý či dokonce protivný. Je to normální, ale existuje také spousta způsobů, jak si náladu i během podzimu zlepšit. A barevná kožená kabelka k nim rozhodně patří!

projasnete-si-zamraceny-den-barevnou-kabelkou

Žlutá vám dodá energii

Žlutá je pestrá a zářivá a díky tomu nás dokáže povzbudit a rozveselit. Je to velmi pozitivní barva, která nám pomáhá cítit se lépe a být aktivnější. Žlutá kožená kabelka vám dodá sebedůvěru a pozitivně vás naladí, kdykoliv to budete potřebovat. A nejen vás, ale také všechny ve vašem okolí. S žlutou koženou kabelkou budete dělat radost sobě i všem ostatním.

 

Červená dodává radost ze života

Červená barva je často spojovaná s láskou a vášní. Ale tyto emoce se nemusí vztahovat jen k jinému člověku. Červená kožená kabelka ve vás dokáže vzbudit vlnu nadšení vůči každému dni. Díky ní pocítíte vášeň ze života a budete nabití silou, která vám pomůže zvládat i ty nejnáročnější úkoly. Pohled na červenou koženou kabelku vás vždy potěší a dobře naladí. Ukažte, že milujete život!

 

Modrá navozuje klid a pohodu

Modré odstíny nás dokáží uklidnit a utišit, ale v tom dobrém smyslu. Díky nim se cítíme spokojenější, neřešíme tolik své starosti a máme pocit, že vše hravě zvládneme. Modrá kožená kabelka vám dodá sebedůvěru a pomůže vám zachovat si chladnou hlavu i při zvláště stresujících situacích. Díky modré kožené kabelce, ať už tmavé či světlé, pocítíte mír a duševní klid.

 

Zelená je svěží a pomáhá regenerovat

Barva přírody nám pomáhá získat alespoň část její síly. Zelenou barvu si lidé spojují s harmonií, čerpáním energie z přírody a s čerstvým voňavým vzduchem. Zelená kožená kabelka je krásný a neobvyklý doplněk, který vám umožní najít ztracenou sílu a energii. Budete se cítit klidnější, ale zároveň plní odhodlání a připravení na každodenní dobrodružství.

 

Fialová vám dodá odvahu

Čeká vás obzvlášť náročný úkol, kterého se obáváte? Fialová kožená kabelka vám s tím pomůže. Fialová barva je spojována s magií a není divu – má totiž opravdu kouzelnou moc. Inspiruje nás, pomáhá rozvíjet naši kreativitu a inteligenci a díky ní jsme více odvážní. Fialová nebo vínová kožená kabelka vám bude skvělým společníkem, díky kterému zvládnete vše.

 

Nelíbí se vám výrazné barvy? Vsaďte na klasiku!

Není nutné, abyste celí podzim nosili jen křiklavé barevné kabelky. Pokud milujete černou a pohled na ni vám dělá radost, černá kožená kabelka bude pro vás tou nejlepší barvou. Bílá kožená kabelka vám projasní den, hnědá vás svým teplem uklidní a pomůže vám k trpělivosti. Krásné podzimní barvy, které jsou trendy a zvednou vám náladu, jsou také krémová či béžová.