Seznamte se s námi

Jan

Jan - šéf

Již přes 30 let, dělá od rána do večera, aby vše fungovalo. S Davidem na dílně dělá lišky, králíky i divočáky, ve výrobně galanterie dodělává kování na tašky a batohy, shání materiál, komunikuje se zákazníky i dodavateli. Jezdí do Prahy prodávat své výrobky na Havelský trh. Pracuje s e-shopem a fotografuje. Je to vrozený workoholik, náročný nejvíc na sebe.

Pája

Pája

Pája je s námi již 9 let. Když začínala, byl pro ní problém podívat se na surové kůže. Nyní obětavě pobíhá od kanceláře, kde se věnuje komunikaci se zákazníky a e-shopu. Do dílny, tam je jak u kožešin, tak při finalizaci výrobků. A nakonec sedá do auta a jede do Zásilkovny a na poštu. Do toho všeho se ještě stará o našeho pětiletého syna Fandu a nás všechny v rodině. To,že má na mě nervy asi nemusím zdůrazňovat.

Lenka

Lenka

Lenka je u nás již 23 let.Je jednoznačně nejdůležitějším článkem na dílně. Její pozice je šička, šije nejsložitější výrobky, které nikdo jiný nezvládne. Ale dokáže se postavit za jakoukoliv práci a vždy se na ní dá spolehnout. Začínala přípravou kožených dílů kabelek pro švadleny a za ty roky si vyzkoušela všechno. Je obětavá, svědomitá, pečlivá, mnohdy pracuje se sebezapřením. Již delší dobu má problémy s kolenem. Nyní ji čeká operace. Nevím jak to bez ní zvládneme. Všichni ji máme moc rádi. PS: Na její vlastní popud sděluji, že je svobodná.

Jana

Jana

Jana je u nás už skoro 8 let. Je již v důchodu a na dílnu dochází většinou jednou týdně. Věnuje se hlavně výrobě drobného zboží: klíčenek, měšců a různých přívěšků. Připravuje i sešívané batohy. Je to člověk na svůj věk neustále aktivní. Často nás inspiruje novými nápady. Je to skvělá kuchařka, která často přichází s nějakou svoji dobrotou a my pak tloustneme. Je s ní sranda od samého rána. Bohužel velkou část jejích vtípků nelze publikovat.

Andrea

Andrea

Andrea je u nás 8 let a za tu dobu se vypracovala přes všechny možné práce až na šičku. Zvládá přípravu složitých pánských tašek i speciálních úprav na přání zákazníků. Částečně se věnuje i příjmu a výdeji zakázek, umí dobře jednat s lidmi a je znát, že dříve pracovala v obchodě. Pracuje i v dílně na činění kůží, kde ručně češe a zašívá kožešiny. V 9.00 má cigaretku na dvoře a volá káva...

Vlaďka

Vlaďka

Vlaďka je u nás 4 roky. Její hlavní činností je příprava dílů kabelek, tašek a batohů. Některé se podle šablon sekají strojem, jiné ručně řežou. Musí připravit podšívky, obarvit hrany a je toho ještě daleko více, než-li je výrobek připravený k šití. Pracuje též na zašívání a česání kožešin. Vlaďka je kolektivní hráč, má ráda srandu a ostřejší hudbu.

David_1

David

David je u nás 1,5 roku. Pracuje v dílně na činění kožešin, což je fyzicky náročná a zároveň zodpovědná práce. Je garantem přesných postupů jednotlivých operací. Je to hodně specifická práce, se kterou se jen tak nesetkáte. Hodně činností je rukama a částečně stroji. Občas z dílny zaslechnete TATANKA /bizon/ to se snaží mluvit slušně. Bizony děláme jen občas. Jo a o víkendu je dobře mít basičku.