Seznamte se s námi

Jan

Jan - šéf

Již přes 30 let, dělá od rána do večera, aby vše fungovalo. S Davidem na dílně dělá lišky, králíky i divočáky, ve výrobně galanterie dodělává kování na tašky a batohy, shání materiál, komunikuje se zákazníky i dodavateli. Jezdí do Prahy prodávat své výrobky na Havelský trh. Pracuje s e-shopem a fotografuje. Je to vrozený workoholik, náročný nejvíc na sebe.

Pája

Pája

Pája je s námi již 9 let. Když začínala, byl pro ní problém podívat se na surové kůže. Nyní obětavě pobíhá od kanceláře, kde se věnuje komunikaci se zákazníky a e-shopu. Do dílny, tam je jak u kožešin, tak při finalizaci výrobků. A nakonec sedá do auta a jede do Zásilkovny a na poštu. Do toho všeho se ještě stará o našeho pětiletého syna Fandu a nás všechny v rodině. To,že má na mě nervy asi nemusím zdůrazňovat.

Lenka

Lenka

Lenka je u nás již 23 let.Je jednoznačně nejdůležitějším článkem na dílně. Její pozice je šička, šije nejsložitější výrobky, které nikdo jiný nezvládne. Ale dokáže se postavit za jakoukoliv práci a vždy se na ní dá spolehnout. Začínala přípravou kožených dílů kabelek pro švadleny a za ty roky si vyzkoušela všechno. Je obětavá, svědomitá, pečlivá, mnohdy pracuje se sebezapřením. Již delší dobu má problémy s kolenem. Nyní ji čeká operace. Nevím jak to bez ní zvládneme. Všichni ji máme moc rádi. PS: Na její vlastní popud sděluji, že je svobodná.

Jana

Jana

Jana je u nás už skoro 8 let. Je již v důchodu a na dílnu dochází většinou jednou týdně. Věnuje se hlavně výrobě drobného zboží: klíčenek, měšců a různých přívěšků. Připravuje i sešívané batohy. Je to člověk na svůj věk neustále aktivní. Často nás inspiruje novými nápady. Je to skvělá kuchařka, která často přichází s nějakou svoji dobrotou a my pak tloustneme. Je s ní sranda od samého rána. Bohužel velkou část jejích vtípků nelze publikovat.

Andrea

Andrea

Andrea je u nás 8 let a za tu dobu se vypracovala přes všechny možné práce až na šičku. Zvládá přípravu složitých pánských tašek i speciálních úprav na přání zákazníků. Částečně se věnuje i příjmu a výdeji zakázek, umí dobře jednat s lidmi a je znát, že dříve pracovala v obchodě. Pracuje i v dílně na činění kůží, kde ručně češe a zašívá kožešiny. V 9.00 má cigaretku na dvoře a volá káva...

Vlaďka

Vlaďka

Vlaďka je u nás 4 roky. Její hlavní činností je příprava dílů kabelek, tašek a batohů. Některé se podle šablon sekají strojem, jiné ručně řežou. Musí připravit podšívky, obarvit hrany a je toho ještě daleko více, než-li je výrobek připravený k šití. Pracuje též na zašívání a česání kožešin. Vlaďka je kolektivní hráč, má ráda srandu a ostřejší hudbu.

David_1

David

David je u nás 1,5 roku. Pracuje v dílně na činění kožešin, což je fyzicky náročná a zároveň zodpovědná práce. Je garantem přesných postupů jednotlivých operací. Je to hodně specifická práce, se kterou se jen tak nesetkáte. Hodně činností je rukama a částečně stroji. Občas z dílny zaslechnete TATANKA /bizon/ to se snaží mluvit slušně. Bizony děláme jen občas. Jo a o víkendu je dobře mít basičku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení