Malé ohlédnutí za uplynulým rokem

Konec roku a blížící se příchod roku nového je pro mnohé z nás časem bilancování a úvah o tom, co se nám v uplynulém roce povedlo nebo naopak nepovedlo, co bychom rádi zlepšili a chtěli ještě dokázat.

Také my na konci každého roku bilancujeme a tato bilance je pro nás hnacím motorem pro rok následující. Svět kožených doplňků je světem, kde je stále co zlepšovat. Nutí nás k tomu nejen vlastní přesvědčení, ale také okolnosti, kterých v uplynulém roce bylo mnoho, převážně negativních. Protiepidemická opatření nás zasáhla stejně, jako vás, naše milé zákazníky a příznivce. Jak jsme v této době blahořečili výdobytku moderní doby, jakým je e-shop! Většina z vás zcela přirozeně začala upřednostňovat tento způsob nakupování a tím umožnila mnohým obchodníkům pokračovat ve své činnosti i přes všechna nepříjemná omezení.

Naší prioritou byl, a vždy bude, spokojený zákazník. Proto pracujeme pouze s těmi nejkvalitnějšími koženými materiály a na jejich výběru si dáváme opravdu záležet. Lidé v našem týmu svou práci milují a je to vidět na každém koženém kousku, který projde jejich rukama. Pečlivé zpracování do posledního detailu je samozřejmostí. Můžeme si dovolit na naše kožené výrobky poskytovat doživotní záruku, protože za svoji práci opravdu ručíme.

A protože nám na vás záleží, rádi bychom vám popřáli do nového roku mnoho zdraví, příjemných chvil s vašimi blízkými a úspěchů v pracovním i soukromém životě. Ať vám všechny naše kožené tašky, kabelky, peněženky a opasky dobře slouží a připomenou vám, že ještě stále existují lidé, pro které je poctivá a kvalitní řemeslná práce na prvním místě.

Krásný nový rok 2022!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení