Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Víte, co o vás vypovídá způsob, jakým nosíte koženou kabelku?

Všimli jste si, že každá žena nosí kabelku jiným způsobem? U některých typů kožených kabelek je způsob nošení jasně daný. Kabelku s malou rukojetí, určenou do ruky, si přece nedáte na rameno. Ale je mnoho typů kožených kabelek, které se dají nosit různými způsoby. Věděli jste, že to, jak koženou kabelku nosíte, vypovídá i něco málo o vaší osobnosti?

Držíte kabelku oběma rukama před tělem?

Možná v ní máte něco cenného nebo větší obnos peněz. Pokud tomu tak ale není, vyjadřujete tím svou nejistotu, ostych, možná i obranu před okolím. Jako kdybyste se za svou kabelku chtěla schovat.

Nosíte kabelku na rameni a máte na ní stále položenou ruku?

Jste asi trochu nejistá a uzavřená osobnost. Jste opatrná, podvědomě střežíte obsah své kabelky a tím i své soukromí. Určitě nejste lehkomyslná, nechcete přece dopustit, aby vám z kabelky někdo něco odcizil.

Máte v oblibě nosit kabelku křížem přes tělo?

Je to pohodlné, praktické a máte volné ruce. Určitě jste mladá duchem, uvolněná a optimistická. Nenecháváte nic náhodě, do kabelky, která se nosí tímto způsobem, můžete dát víc věcí, než je obvyklé, tím pádem máte vše u sebe a pod kontrolou.

Držíte kabelku jako aktovku?

Nosíte-li koženou kabelku v ruce, pak jste jistě vyrovnaná, sebevědomá a samostatná. Tento způsob nošení upřednostňují ženy podnikatelky a manažerky. Bývá pro ně důležitější obsah kabelky než její vzhled. Praktická stránka je vždy na prvním místě.

Nosíte kabelku zavěšenou na předloktí?

Zcela jistě působíte elegantně a nemáte v oblibě spěch. Ráda se cítíte výjimečná a dělá vám dobře, když jste středem pozornosti. Upřednostňujete ležérní a elegantní styl, vždy je pro vás důležité, jak vypadáte.

Kožené tašky, kabelky, aktovky, psaníčka i oblíbené crossbody kabelky jsou nedílnou součástí života každé ženy. Vybírejte je vždy s citem, s ohledem na outfit, který máte právě na sobě a na příležitost, pro kterou jsou kabelky určeny. Jedině tak se budete cítit jako královny, a to my ženy přece potřebujeme.