Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Cestování s malými dětmi – praktické tipy na výběr koženého zavazadla pro maminky a tatínky

Cestování s malými dětmi je vždy náročné. Ať už je to jen krátká procházka nebo delší výlet, vždy budete potřebovat praktické kožené zavazadlo. Co musí takové zavazadlo splňovat? Rozhodně potřebujete mít volné ruce, ať už vezete dítě v kočárku nebo již samo chodí. Kožené zavazadlo musí mít také dostatečný objem, aby se do něj vešlo vše, co budete na cestu potřebovat. Máme pro vás několik praktických tipů, jaké kožené zavazadlo vybrat na cestování s malými dětmi.

Kožený batoh

V naší nabídce najdete velké množství krásných kožených batohů různých typů a barev. Pokud potřebujete batoh větších rozměrů, prohlédněte si klasické kožené batohy. Opravdu velký objem a spoustu praktických kapes oceníte u koženého batohu Speciál, který má navíc vyztužená záda. Jestli vám bude stačit trochu menší velikost, můžeme vám doporučit batoh Kubát kůže 7 l nebo kožený batoh zipový Rio. Výbornou volbou pro ženy bude pak kožený batoh – kožená kabela. Dá se nosit jako klasický batoh na zádech nebo jako kabela na rameni.

Kožený vak

Chcete být dobře vybaveni na vycházku s dětmi a zároveň mít styl? Právě pro vás máme v nabídce trendy kožený vak v mnoha barevných variantách. Tento designový kožený doplněk se dá nosit dokonce třemi různými způsoby. Můžete ho nosit na zádech jako klasický batoh, na rameni jako kabelku nebo křížem přes tělo jako crossbody.

Crossbody

Pro ženy a muže, kteří nemají příliš v oblibě batohy, doporučujeme praktickou koženou crossbody tašku. Nosí se křížem přes tělo, ruce budete mít tedy stále k dispozici vašim dětem. V nabídce máme různé velikosti a několik barevných variant. Pro rodiče, kteří mají děti v kočárku, doporučujeme koženou kabelu „mošna“, dá se totiž pohodlně zavěsit na madlo kočárku.

Kožená ledvinka

Plánujete s dětmi jen krátkou procházku? Pak jistě oceníte koženou ledvinku. Uložíte do ní to nejnutnější a ještě budete mít skvělý módní doplněk. A navíc kožená ledvinka se nemusí nosit jen v pase, můžete ji nosit na rameni jako kabelku nebo křížem přes tělo jako crossbody.

Máte vybráno? Pak vám přejeme, abyste s vašimi dětmi a s našimi koženými výrobky strávili ty nejkrásnější chvíle plné pohody a radosti.