Proč mají ženy tolik kožených kabelek?

Každý muž minimálně jednou přemýšlel o tom, proč musí mít ženy tolik kožených kabelek, ačkoliv by jim zcela jistě stačila jen jedna nebo dvě. Pánové, to je samozřejmě omyl, my ženy máme spoustu důvodů, proč potřebujeme mít celou sbírku kabelek a rády se s vámi o ně podělíme.

Volíme kabelku podle příležitosti

Do práce potřebujeme velkou a prostornou koženou tašku, do které se vejde vše, co budeme během dne potřebovat, a ještě musí zbýt trochu místa na případný malý nákup. Volný čas trávíme nejraději s praktickou crossbody kabelkou, kterou můžeme nosit křížem přes tělo nebo s menším koženým batůžkem. Do divadla nebo na večírek potřebujeme malou společenskou kabelku nebo psaníčko, ctíme přeci pravidla etikety. A na výlet, či na cesty, nám nejlépe vyhovuje kožený batoh s mnoha kapsami.

Kožené doplňky vždy ladíme s outfitem

Elegantní dáma potřebuje elegantní koženou kabelku, sportovně založená žena zase kabelku v ležérním nebo sportovním stylu. Máme-li na sobě džíny a tenisky, vezmeme si kožený batůžek nebo crossbody tašku, tyto kožené doplňky však v žádném případě nemůžeme kombinovat s kostýmem či společenskými šaty. Také nám záleží na barevném odstínu kožené kabelky, rozhodně se nespokojíme jen s univerzální černou nebo hnědou. Jsme schopné mít jednu zářivě žlutou kabelku je proto, že nám báječně ladí s jediným žlutým svetříkem, který vlastníme. Potřebujeme být za každých okolností sladěné a když se nám to povede, cítíme se dobře.

Chceme jít s dobou

Jít s dobou není snadné a stojí nás to spoustu finančních prostředků. Sledujeme módní trendy a chceme být IN. A tak si občas pořídíme nový módní kousek do naší kabelkové sbírky, i když ho vlastně vůbec nepotřebujeme.

Zábava nade vše

Ano, pojďme si to přiznat, nakupování nás prostě baví. Milujeme tu krásnou vůni kůže, rády se dotýkáme koženého materiálu naší nové kabelky a dokážeme se na ni hodiny dívat. V tom jsme tak jiné než muži, ale pánové, nemějte nám to za zlé. Vždyť tohle vše z velké části děláme i pro vás, chceme být pro vás krásné a přitažlivé a doufáme, že to oceníte. Třeba malým dárkem v podobě další kožené kabelky do naší sbírky…