Ohlédnutí za uplynulým rokem a přání do nového

Nový rok je téměř za rohem! A tak jsme se rozhodli zavzpomínat na ten letošní a připomenout si, co se nám podařilo, a zamyslet se nad tím, co bychom chtěli do budoucna ještě zlepšit.

ohlednuti-za-uplynulym-rokem-a-prani-do-noveho

Novinky u Kubáta

V naší nabídce najdete spoustu kožených kabelek, tašek, batohů, peněženek, opasků i drobných kožených výrobků. Můžete si u nás koupit dárkové zboží, dárkové poukazy, produkty pro péči o kožené výrobky a zabýváme se také činěním kůží. Ačkoliv toho není málo, neustále svou nabídku rozšiřujeme a doplňujeme o nové produkty. Zkoušíme nové materiály! Třeba dřevo – už jste viděli naši skvělou dřevěnou kabelku z břízy? Trochu experimentujeme i s designem, abychom se trefili do vkusu opravdu každého. Ale vždycky u nás najdete i klasické kožené výrobky – ručně vyráběné v naší krásné zemi z těch nejkvalitnějších materiálů.

 

Snažíme se být lepší a lepší

Zlepšujeme také náš web, abyste se na něm cítili co nejpříjemněji a hledání vašeho vysněného produktu vám nezabralo celý den. U produktů v e-shopu vidíte, zda jsou skladem, nebo prozatím bohužel vyprodané. U každého výrobku najdete také hodnocení, abyste na první pohled viděli, které nabízené produkty patří u našich zákazníků k těm nejoblíbenějším. Přečíst si můžete i komentáře a poznámky od zákazníků. Za ty jsme vám moc vděční – nejen, že pomáhají ostatním s výběrem, ale i nás samotné v mnohém inspirují. I nadále pracujeme také na optimalizaci našeho webu, díky které bude ještě přehlednější a přívětivější.

 

Jsme vám blíž

Sledujete nás na Facebooku nebo na Instagramu? Také naše sociální sítě se snažíme neustále zlepšovat. Na našem Instagramu najdete krásné fotky našich produktů a nově jsme jej propojili přímo s naším e-shopem. Takže pokud na Instagramu uvidíte fotku produktu, který vám učaroval, stačí na něj kliknout a Instagram vás navede přímo na produkt na našem webu. Díky naším sociálním sítím vás můžeme okamžitě informovat o nejnovějším dění u nás a důležitých novinkách. Sledujte nás a nikdy vám nic neunikne. Vždy budete vědět, kdy máme otevřeno a kdy si dopřáváme trochu odpočinku na dovolené. Ze všeho nejraději ale na našich sociálních sítích sdílíme vaše fotografie s našimi výrobky. Budeme moc rádi, když nám je budete posílat i nadále.

 

Co si o tom myslíte vy?

Máte pocit, že máme pořád co zlepšovat? My rozhodně souhlasíme! Zkvalitnění našich služeb je pro nás nikdy nekončící cestou, stále se učíme a stále se snažíme nabízet to nejlepší. Pokud máte nějaké konkrétní připomínky, budeme moc rádi, když nám je napíšete, třeba na e-mail JanKubat@email.cz nebo zprávou přes Facebook. Jen díky vám se můžeme posunovat stále dopředu a nabízet vám to, co potřebujete. Stejně jako většina lidí i my milujeme pochvalu, ale vděční jsme samozřejmě také za vaši kritiku, která nám pomáhá být lepší a lepší.

 

Děkujeme, že jste byli tento rok s námi a že jsme my mohli být s vámi.

Do nového roku bychom vám hlavně rádi popřáli, aby byl klidnější a pokojnější než roky předchozí.

Krásný rok 2023!