Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Kožený opasek vám pomůže vytvarovat postavu!

To, že doplňky, které nosíme, mohou pomoci zvýraznit přednosti naší postavy a případně schovat „nedokonalosti“, není nic nového. Kožený opasek dokáže opravdové zázraky! Stačí se jen naučit, jaký typ pásku je pro vás nejlepší a na jakém místě ho nosit.

pasek-vam-pomuze-vytvarovat-postavu

Zjemnějte oblé boky s koženým opaskem

Máte typ postavy ve tvaru přesýpacích hodin, tedy úzký pas a výraznější boky a pozadí? Kožený opasek vám pomůže zvýraznit tyto krásné křivky a upoutat pozornost na vosí pas. Volte proto opasky výrazné, klidně hodně zdobené nebo se zajímavě tvarovanou sponou. Čím více bude opasek vidět, tím lépe. Kožený opasek noste v pase, nikoliv přes boky, tím totiž postavě opticky příliš nepomůžete.

 

Chcete větší prsa? I s tím vám pomůže kožený opasek!

Jak vytvarovat větší poprsí s pomocí koženého opasku? Nezapínejte ho klasicky kolem pasu či boků, ale umístěte pásek lehce nad pas. Menší prsa se tímto trikem opticky zvětší. Ovšem pozor, pokud máte trochu větší bříško, také na ně by pak mohla být svedená pozornost okolí, což tolik nechceme. Nosit kožený opasek nad pasem se vám může zpočátku zdát nepohodlné, ale brzy si určitě zvyknete.

 

Kožený opasek zvýrazní úzký pas

Kožený opasek pomůže i ženám či dívkám s chlapeckou méně výraznou postavou. Jakmile si totiž pásek zapnete kolem pasu, vytvoříte iluzi krásně vytvarované postavy s úzkým pasem. Volte raději méně výrazné opasky. V tomto případě nepotřebujeme na kožený opasek přilákat pozornost, stačí nám, aby opticky vytvaroval postavu. Skvěle vypadají opasky přes tuniku či delší halenku nebo šaty v podobném odstínu jako má svršek.

 

Pár kilo dolů? S koženým opaskem jako nic!

Trápí vás kila navíc a máte pocit, že kožené pásky vaší postavě příliš nelahodí? Možná jste ještě nezkusila ty pravé! Ideální jsou hodně široké a nebo ještě lépe asymetrické kožené opasky. Zapněte je spíše pod pasem, což opticky prodlouží postavu a zároveň ji to i trochu zúží. Kožený opasek je navíc úžasný a elegantní doplněk, který můžete nosit nejen ke kalhotám, ale i k sukni či šatům, a vždy budete vypadat dokonale. Bez ohledu na vaše kila!