Jak originálně darovat kožené výrobky?

Už máte nakoupené dárky pro své blízké, nebo se teprve chystáte? A lámete si hlavu, jak zabalit koženou kabelku, kožený batoh, opasek z kůže či koženou peněženku? S následujícími tipy zabalíte kožené výrobky originálně a zábavně – a nemusíte se bát, bude to snadné!

jak-originalne-zabalit-kozene-vyrobky

Kožené kabelky a kožené batohy schováte nejlépe do tašky

Dárková taška je skvělý pomocník při balení dárků a už vytrhla trn z paty nejednomu nešťastníkovi. Velké a především nesouměrné výrobky jako jsou kožené kabelky či batohy nejlépe schováte právě do ní. Trápit se s obalováním takovýchto neforemných dárků opravdu nemá cenu.

Pokud vám ale dárková taška nepřipadá dost nóbl nebo se vám nepovedlo pořídit dostatečně velkou a hezkou, dobrým pomocníkem je také krabice. Kožená kabelka i kožený batoh se většinou vejdou i do krabice od bot, kterou snadno zabalíte a ozdobíte.

 

Dárkové krabičky na kožené opasky

Kožený opasek je sice oproti kožené kabelce či koženému batohu poměrně malý, i s ním se ale můžete chvíli trápit, než přijdete na to, jak ho zabalit. Ušetřete si nervy a pořiďte si dárkovou krabičku, která je určená právě na kožené opasky. Vyrábějí se v různých zajímavých designech.

Dárková krabička na kožený opasek může mít podobu kulaté plechové dózy nebo opravdové krabice z tvrdého papíru. Dárkové krabičky působí velmi elegantně a slavnostně už samy o sobě a není potřeba je nijak dále přizdobovat.

 

Dárková krabička pro vaši koženou peněženku

Koženou peněženku můžete darovat jen tak, třeba ovázanou pěknou velkou stuhou s mašlí. Na koženou peněženku určitě také využijete dárkovou tašku, do které se krásně schová. Zajímavá je pak dárková taštička z tvrdého papíru, která je ekologická a potěší milovníky přírody. Takové taštičky mívají průhledné okénko, díky kterému může obdarovaný nakouknout dovnitř – uvidíte, jak nedočkavě pak bude taštičku otevírat, aby se už mohl potěšit úžasným dárkem.

Při darování peněženky si ale dejte pozor na jednu starou pověru. Ta praví, že peněženka jako dárek nesmí být prázdná, jinak nebude nikdy přitahovat peníze. Dovnitř nemusíte dávat jen obnos, do kožené peněženky můžete vložit i nějaké hezké věnování, společnou fotku či nějaký drobný talisman.

 

Dárkové sady, pokud toho chcete darovat více

Nemůžete se rozhodnout, zda své blízké potěšit koženou peněženkou, nebo koženým opaskem? Pokud vám to finance dovolí, pořiďte obojí. Sety kožených produktů nabízejí možnost udělat svým dárkem hned několikanásobnou radost. A jsou většinou nabízené za zvýhodněnou cenu, takže stojí méně, než kdybyste kupovali každý produkt zvlášť.

Výhodou takových sad či setů je také jejich balení. Výrobci a prodejci často nabízí dárkové sady v krásném dárkovém balení, takže se už nemusíte trápit dalším balením a zdobením. Dárkové sady kožených výrobků udělají radost na pohled a jejich obsah potěší každého milovníka kvalitních produktů z kůže.