Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Módní trendy kožených doplňků pro zimní sezónu

Nová sezóna, nové roční období a nové módní trendy kožených doplňků jsou tady! Zimní období je pro většinu z nás dlouhé a nepřívětivé, pojďme si ho zpříjemnit nákupem nové kožené kabelky podle posledních módních trendů. A jak by měl náš nový kožený doplněk vypadat, aby byl opravdu „trendy“?

Hlavními módními tématy pro nadcházející zimní sezónu jsou návrat do minulosti, důraz na udržitelné materiály a barevná škála zemitých tónů. Z minulosti čerpá móda stále, pokaždé v nové, jiné podobě. Pro letošní zimní sezónu jsou to kožené kabelky v babičkovském stylu. Mohou mít tvar peněženky nebo váčku, zavěšené na dlouhém řetízku nebo s krátkým držadlem. Zapínání na patent v retro stylu jen dokreslí celkový dojem.

Řetízek místo držadla kožené kabelky se objevuje v mnoha variantách, a i když je vlastně takovým kabelkovým evergreenem, znovu nás dokáže překvapit. Barvám kožených doplňků vévodí hnědá, především odstíny karamelové, oříškové a kaštanové. Doplňovat je budou barvy khaki a bordó. A pro ty, co chtějí vystoupit z davu, rozhodně oranžová a hořčicově žlutá. Se zimními outfity, laděnými tón v tónu, budou tyto kožené doplňky vytvářet úžasné kombinace.

Velikost kabelky hraje vždy důležitou roli. Stejně tak, jako na podzim, i v nadcházejícím zimním období bude vládnout heslo "čím menší, tím lepší“. A ruku v ruce s tímto heslem bude platit i opačný extrém, tedy "čím větší, tím lepší". Minikabelka s řetízkem a taková kožená kabelka, do které se vejde úplně všechno, to jsou favorité letošní zimní sezóny.

Jaké trendy budou vládnout zimě už víte. Zbývá jen vybrat si tu nejkrásnější kabelku. Máme jich pro vás opravdu hodně a přejeme vám mnoho krásných chvil, strávených při jejich výběru.