Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Léto končí, podzimní trendy jsou tady!

Končící léto a podzim, klepající na dveře, to je období, které nemáme v oblibě. Je trochu smutné, trochu melancholické a protože víme, že po podzimu přijde ještě větší zima, máme pocit, že se není na co těšit. Pojďme toto tak málo oblíbené období společně překonat.

Nejlepším řešením je využít příležitosti a vyřadit vše, co již nepotřebujete a nenosíte. A pořídit si kvalitní kožené doplňky, které budou nadčasové a budou vám sloužit dlouhou dobu. Letošnímu podzimu bude totiž vládnout minimalismus. Minimalismus v tomto případě znamená upřednostnění kvality před kvantitou. Pořiďte si proto několik opravdu kvalitních kožených doplňků, dobře kombinovatelných s vaším šatníkem.

V módě budou hrát prim béžové trenčkoty, černé kotníčkové boty a velké kvalitní měkoučké svetry. A jaké kožené doplňky? Rozhodně spolehlivý model, který vás jen tak neomrzí, v barvě, která se bude hodit ke všemu. Kvalitní zpracování a funkčnost by měly být prioritou. Podzimní trendy budou decentní a praktické, oživení uvidíme v materiálu, v drobných detailech a ve hře tvarů a velikostí.

Velká shopperka a co je víc?

Velikost hraje v podzimních trendech podstatnou roli. Prostorné a objemné shopper tašky jsou stále oblíbenější. Jejich praktičnosti se nedá nic vytknout. Potřebujete někam dát svetřík, notebook nebo příležitostný nákup? Žádný problém. Kvalitní kožený materiál posune shopper tašku na první místo v oblíbenosti. A tuto sezónu opravdu platí, že co bylo velké, bude ještě větší.

Řetízek místo popruhu a minikabelka? No jistě!

Řetízek místo popruhu, klasika do divadla nebo na ples, se stane pro letošní podzim výrazným oživením kožených kabelek pro běžné denní nošení, zejména těch miniaturních. O praktičnosti se u minikabelek mluvit opravdu nedá, jenže co bychom neudělaly pro módu. A na rozdíl od prostorných shopper kabelek, pro minikabelky platí, že co bylo vloni malé, bude letos ještě menší. Není to zábavné?

Zlepšili jsme vám náladu a pohled na nadcházející chladné období? Věříme, že ano, vždyť je to šance pořídit si krásné, nové kožené doplňky. Máme jich v nabídce opravdu spoustu, stačí si jen vybrat a podzimní svět bude hned veselejší.