Novinky v naší kolekci kožených doplňků pro dámy

Každý z nás potřebuje čas od času obměnit svůj šatník a také si pořídit nové kožené doplňky. A protože vám rádi plníme vaše přání, připravili jsme pro vás několik novinek, kterými vás jistě potěšíme.

Černý kožený batoh – kožená kabelka

Dva v jednom, tak by se dal nazvat elegantní dámský kožený batoh, ručně vyrobený z přírodní kůže. Díky přidaným dvěma očkům v horní části batohu můžete protáhnout popruhy a batoh se rázem změní na kabelku. Dá se nosit do města i do práce, na zádech i na rameni, je prostě dokonale variabilní.

Velká dámská kožená kabelka Lucka

Ženy milují velké kabelky a my to víme! I my se řídíme módními trendy a to, že velké objemné kabelky hrají letos mezi koženými kabelkami prim, jen vítáme. Máme pro vás překrásnou velkou koženou kabelku z přírodní kůže, na kterou jsme vybrali ten nejkvalitnější materiál. Můžete ji nosit do práce i ve volném čase a vejde se vám do ní vše, co budete potřebovat.

Malá kožená kabelka Lenka

Potřebujete na procházku nebo setkání s kamarádkou jen malou koženou kabelku na pár nejnutnějších věcí? Pak si rozhodně pořiďte naši malou koženou kabelku Lenka. Je ručně vyrobena z přírodní kůže a má nastavitelný popruh, takže se dá nosit na rameni i křížem přes tělo jako crossbody.

Teplé vlněné bačkory

Bývá vám často doma zima? S našimi vlněnými bačkorami už nikdy nebude. Jsou vyrobeny z hřejivé vlny s příměsí polyesteru, proto jsou na dotek hebké a příjemné. Ochrání vás před chladem a dají se samozřejmě prát v ruce na 30 stupňů. Vybrat si můžete z několika barev a provedení.

Kožešinový přívěsek na klíče nebo kabelku

Chcete oživit svoji koženou kabelku nebo potřebujete nový přívěsek na klíče? Máme pro vás stylový kožešinový přívěsek z králičí kožešiny. Na koženém poutku má klíčenkový kroužek, takže se dá snadno připevnit jak ke kabelce, tak použít na klíče. S tímto kožešinovým přívěskem vytvoříte z vaší kabelky trendy módní kousek!

 

Doufáme, že naše novinky vás potěšily, stejně jako nás těší, když vám můžeme nabídnout kvalitní kožené doplňky, které vám budou dlouho sloužit. Vyrábíme je pro vás s opravdovou láskou a péčí.