Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Letní manuál kožených doplňků pro ženy na cestování

Pomalu se blíží doba letních dovolených, výletů a procházek. Doba odpočinku, relaxace a klidu. Pojďme se zamyslet nad tím, jakými koženými výrobky vhodně doplnit letní outfit právě pro tyto dlouho očekávané dny.

Plánujete letos dovolenou u moře?

Vezměte si do letadla velkou koženou kabelu přes rameno nebo prostornou dámskou koženou kabelku. Díky jejich objemnosti můžete mít svoje osobní věci a vše, co nechcete přepravovat v kufru, pohodlně u sebe. Jste spíše sportovní typ? Pak zvolte batoh, zipový nebo trendy rolovací. Kvalitní materiál a precizní zpracování je samozřejmostí. Těšíte se na procházky po pobřeží přímořského letoviska? Několik drobností, které budete potřebovat, snadno uložíte do malé kožené kabelky typu mošnička. Bude se hodit zejména k letním šatům. Pokud nosíte spíše sportovní oblečení, zvolte například menší kožený batůžek se zipem.

Dáváte přednost dovolené v přírodě?

Pak jistě oceníte různé typy batohů. Můžete si vybrat buď klasický se dvěma kapsami po stranách a jednou přední kapsou, zipový nebo stylový rolovací batoh. Jsou vyrobeny z kvalitních kožených materiálů a nabízíme i zajímavou kombinaci kůže a plátna. Pohodlné nošení, objemnost a praktičnost zcela jistě oceníte. Slušet bude zejména sportovním typům.

Plánujete poznávat nová města?

Na procházku po městě rozhodně doporučujeme kožený vak. Je to originální doplněk, který můžete nosit několika způsoby. Na rameni, křížem jako crossbody nebo jako klasický batoh. Nechcete s sebou nosit příliš mnoho věcí? Pak si určitě vyberete z naší nabídky malých dámských kabelek nebo menších zipových batůžků. Hodí se k jak k ležérnímu, tak i ke sportovnímu oblečení, nebudou vás zatěžovat svojí velikostí a jejich nošení je maximálně pohodlné.

Naším přáním je, abyste s našimi doplňky prožili tu nejkrásnější dovolenou. Děláme vše pro to, aby vás naše kožené výrobky provázely nejen na cestách, ale aby vám sloužily i spoustu dalších let.