Letní manuál kožených doplňků pro muže na cestování

Doby, kdy muži nosili šusťákovou soupravu nebo montérky, jsou naštěstí dávno pryč. I muži si potrpí na módu a vyhledávají kvalitní zboží a také kvalitní kožené doplňky. Blíží se léto a tak si pojďme ukázat, jaké kožené výrobky si pořídit na letní dovolenou u moře, výlet do přírody nebo jen na procházku po městě.

Letíte na dovolenou k moři?

Na dovolenou u moře toho člověk obvykle moc nepotřebuje. Rozhodně ale musíte mít nějaké menší zavazadlo do letadla. Svoje osobní věci a to nejnutnější pohodlně uložíte do kožené kabely větší či menší velikosti nebo do tašky přes rameno, tzv. messengeru. Sportovnější typy pak mohou zvolit kožený batoh, klasický, zipový nebo stylový rolovací. Na procházku po přímořském letovisku bude ideální menší messenger nebo třeba jen kapsa na opasek. Jsou příjemné jak svou velikostí, tak pohodlným způsobem nošení.

Jedete na dovolenou do přírody?

Pokud dáváte přednost výletům v přírodě, nejlepší volbou pro vás bude kožený batoh. Pohodlně do něj dáte vše, co budete potřebovat, a navíc spoustu drobností do kapes po stranách batohu nebo do přední kapsy. Vyberte si materiál, který vám bude vyhovovat. Varianta kombinace kůže a plátna je na procházky přírodou opravdu stylová. Pro kreativní muže doporučujeme kožený vak, rozhodně podtrhne vaši originalitu. A navíc se dá nosit několika způsoby, na rameni, jako crossbody nebo jako batůžek.

Rádi poznáváte nová města?

Výběr koženého doplňku na letní procházky městem je prakticky neomezený. Kožená kabela, messenger, městský batoh, designový vak nebo kapsa na opasek pro minimalisty. Pokud zvolíte koženou ledvinku, neuděláte chybu. Je opravdu nadčasová a vše budete mít prakticky po ruce. Výběrem podtrhněte svůj osobitý styl, dejte si záležet na správné volbě materiálu i barvy.

Léto je před vámi, vyberte si tu nejkrásnější dovolenou a u nás pak ty nejkvalitnější kožené doplňky. A nezapomeňte vše barevně sladit s botami a opaskem!