Jak správně a přehledně uložit kožené kabelky, batohy, tašky nebo opasky?

Znáte tu situaci? Potřebujete si k outfitu, který máte právě na sobě, vybrat tu správnou kabelku a najít ten správný opasek. V té velké krabici na dně skříně nebo v poslední zásuvce máte uloženy všechny vaše kožené doplňky. Čas běží a vy stále hledáte. Jak správně pečovat o vaše výrobky z kvalitních kožených materiálů již umíte. Pojďme si tedy ukázat, jak je přehledně a správně uložit.

Ramínko

Dřevěné nebo kovové ramínko s háčky je ideální k zavěšení kožených opasků, ledvinek nebo malých kožených kabelek. Pokud ho v šatní skříni umístíte hned na první místo, prostě jen otevřete skříň a máte vše přehledně před sebou. Konec trápení s koženými opasky, smotanými do ruliček v zásuvce. Ramínka s háčky jsou primárně určena k zavěšení opasků, ale klidně se dají využít i pro malé kožené kabelky a ledvinky, které nemají široké popruhy.

Organizér na kabelky k zavěšení do šatní skříně

Tahle věcička, to je opravdu malý zázrak. Jde vlastně o ramínko, které je opatřeno větší obdélníkovou výztuží a z obou stran této výztuže jsou průhledné kapsy. Do těchto kapes pohodlně vložíte koženou kabelku každé velikosti. Kabelka je tak chráněná ze všech stran a díky průsvitnému materiálu kapes je dobře vidět. Lze tak uložit šest až osm kabelek s využitím minimálního prostoru.

Závěsný věšák na kabelky na dveře

Využít právě dveře k uskladnění kabelek by vás možná nenapadlo. Jejich výška vám ale umožní uskladnit velké množství kabelek, batohů i tašek. Ke dveřím se na horní a spodní stranu připevní tyč s většími háčky a kabelky se jednoduše pověsí pod sebe. Stačí jen sáhnout a vybrat ten správný model.

Naše kožené výrobky pro vás vyrábíme s velkou láskou a péčí. Věnujte jim stejnou péči, budou vám pak dlouho sloužit a zůstanou stále jako nové.