Krásný a luxusní vánoční dárek pro ženu, který vydrží celá léta? Kožená kabelka!

Vánoce už klepou na dveře, jak jste na tom s nákupem vánočních dárků? Nemáte nápady a bojíte se, že vaše dárky opět skončí u obdarovaných ve skříni? Nekupujte zbytečné hlouposti a inspirujte se u rodinné značky Kubát. Vybíráte dárek pro manželku, přítelkyni, sestru či kamarádku? Na našem e-shopu vám nabídneme krásné a vysoce kvalitní kabelky mnoha tvarů, velikostí i barev, z přírodní kůže.

Na výrobě koženého zboží pracujeme již více než 30 let – největší důraz klademe na kvalitu materiálů i provedení. Díky poctivé ruční práci vám můžeme nabídnout jedinečné luxusní kožené kabelky s doživotní zárukou, které při správné péči vydrží v prémiovém vzhledu celá léta. Kožené kabelky jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Jejich velkou výhodou je i to, že se dají kombinovat jak s oblečením pro volný čas, tak s elegantním oblečením, například do kanceláře.

Pod stromeček můžete vybrat kabelky z vepřové nebo hovězí kůže, broušené či lakované, hnědé, černé či barevné... Máte doma mladou dámu, která by ocenila menší crossbody kabelku na peněženku, mobilní telefon a klíče, kterou by si mohla vzít na rande i na obyčejnou procházku? Nebo potřebuje kvalitní tašku přes rameno do školy, která bez problémů unese i těžké učebnice nebo notebook? U nás jistě vyberete!

Vaše manželka, přítelkyně či maminka bude jistě nadšená z klasické kožené kabelky přes rameno nebo s uchy, do které se jí vejdou všechny nezbytnosti, které denně potřebuje. Kabelky nabízíme se zapínáním na zip i na přezku, s podšívkami, s nastavitelnými popruhy, a většinou i s menšími kapsičkami na drobnosti. Kabelky nejsou vyráběny strojově po tisících kusech, takže si vaše paní může být jistá, že stejnou kabelku jen tak někdo mít nebude.

Hledáte dárek pro ženu, která je při práci často na cestách a potřebuje pohodlně přenášet notebook nebo dokumenty? Zvolte kabelku ve velikosti A4 nebo univerzální aktovku, která má rozdělené přihrádky a kapsu na doklady. S luxusní koženou kabelou či aktovkou si vaše žena neudělá ostudu na žádném jednání či pracovní schůzce.

Přesvědčili jsme vás, že koupě kožené kabelky značky Kubát je skvělý nápad, avšak máte obavy o konkrétní výběr barvy, druhu kůže či velikosti? Nevadí! Zakoupit můžete dárkový poukaz na nákup na našem e-shopu, takže si obdarovaná sama vybere kabelku, která se jí bude nejvíce líbit.