Kožená taška či aktovka potěší každého moderního muže! Překvapte toho svého krásným dárkem pod stromeček!

Minulý týden jsme vám přinesli tip na dárek pro vaše drahé polovičky, sestry či kamarádky. Dnes vám ukážeme, že i mužům máme co nabídnout! Na našem e-shopu totiž najdete široký sortiment pánského zboží, ze kterého jistě vyberete dárek pro vašeho manžela, přítele, dědečka či kamaráda. Dost už bylo papučí, ponožek či pyžam, darujte dárek, který má smysl a obdarovaného potěší!

banner_2aNaše rodinná firma se výrobě koženého zboží s láskou věnuje již 30 let. Po tuto dobu jsme trpělivě zkoušeli ty nejlepší kůže, různé druhy šití, navrhovali nové modely nebo se věnovali těm tradičním. Vše s důrazem na naprostou kvalitu a originalitu. Strojová výroba sice často znamená nižší cenu výrobku, avšak často také sníženou kvalitu a zástupy lidí se stejnou kabelkou či taškou. My vám nabídneme zboží, které bude mít (s trochou vaší pravidelné péče) opravdu dlouhou životnost.

V dnešní době nejsou crossbody tašky pouze výsadou žen – i moderní muži mají své nezbytnosti rádi pohodlně u sebe, aniž by museli mít napěchované kapsy u kalhot či bund. Pro přenášení peněženky, mobilního telefonu a klíčů nabízíme kožené tašky z přírodní vepřové či hovězí kůže. Při výběru správného rozměru do nich lze bezpečně uložit i 10palcový tablet. Nabízíme jak tašky elegantního vzhledu, které si bez obav mohou vzít k obleku, tak mošny do přírody. Do velké mošny se vejde i svačina či termoska.

Pokud je váš partner obchodník, podnikatel či manažer, který často přenáší notebook a hromadu dokumentů, jistě ocení klasickou aktovku. Aktovky jsou nadčasové, praktické a unesou i těžší obsah. Proto jsou vhodné i pro studenty, kteří často nosí těžké učebnice a další pomůcky. Některé aktovky mají klopu s uzamykatelným zámkem, takže se majitel nemusí bát, že si obsah aktovky někdo „vypůjčí". Aktovky také většinou disponují oddělenými přihrádkami, menšími kapsičkami či poutky na pera a tužky.

Tašky i aktovky jsou ve většině případů vyrobeny z vepřové či hovězí usně, případně v kombinaci s bavlněným či režným plátnem. Přírodní kůže může být lakovaná, broušená, voskovaná či bez další úpravy. Tašky nabízíme s klopami, půlklopami, se zapínáním na zipy, druky... Popruhy jsou nastavitelné, aby se taška vždy pohodlně a bez sklouzávání nosila.

Vybrat tašku či aktovku pro muže, která se mu bude líbit, může být stejně náročný úkol, jako při výběru pro ženu. Pokud si tedy nejste jisti výběrem, doporučujeme zakoupit dárkový poukaz. Obdarovaný si pak sám vybere podle vlastního vkusu a „zaplatí“ darovaným poukazem.