Kožená peněženka z pravé kůže? No jasně!

Peněženku používá snad každý z nás i několikrát denně. Častým vyndáváním, otevíráním a uklízením do kabelky, batohu či kapsy se peněženka opotřebovává, ošoupává a může ztrácet svůj původní tvar a barvu. Pokud chcete, aby vaše peněženka stále vypadala jako nová, pořiďte si koženou peněženku z pravé kůže kvalitní ruční výroby od tradičního výrobce.

Kožené peněženky vyrábíme z vysoce kvalitní hovězí nebo vepřové kůže. Naše peněženky jsou nejen luxusní a elegantní, ale také praktické. Nabízíme peněženky pro dámy i pány, vybere si každý!

Ženy si mohou zvolit mezi peněženkami klasického tvaru, které se vejdou do každé kabelky, nebo dalšími tvary. Mnohým nejvíce vyhovuje větší peněženka ve tvaru „psaníčka“, která má přihrádky na bankovky, platební či jiné karty, i zapínací přihrádku na mince. Naše peněženky mají často i síťku na fotografii či doklady a tajnou kapsičku.

Muži spíše upřednostňují peněženky menší, ideálně takové, které se vejdou do zadní kapsy u kalhot nebo do saka. I tyto peněženky nabízíme v mnoha barvách a provedeních. Zapínání může být různé - se zápinkou, na druk či úplně bez zapínání. V peněženkách najdete kapsy na papírové peníze, přihrádky na mince, na karty a fotky nebo doklady. Najdete u nás také jedinečné dolarky - peněženky originálního střihu, které mají uvnitř mimo přihrádek na mince a karty i mechanismus na uchycení papírových bankovek.

Ať už máte svůj oblíbený styl peněženky, nebo jej právě hledáte, u nás si jistě vyberete. Peněženky do kapsy i do kabelky, naležato i nastojato, klasické i originální, se zapínáním i bez, na zip, druk nebo zápinku, s tajnými kapsičkami, v mnoha barvách... Vždy ručně vyrobené z přírodních materiálů, elegantní a vysoce kvalitní.