Jaro klepe na dveře, vybavte se zavazadly na procházky či výlety!

Potřebujete nový batůžek, crossbody tašku nebo menší kabelku na procházku do města či na výlet? Pak jste na správné adrese. Vyrábíme totiž široký sortiment těchto zavazadel, a to výhradně ručně a z vysoce kvalitní přírodní kůže. Kožené produkty jsou nadčasové, a při správné péči vám vydrží celá léta - na rozdíl od těch, které jsou vyráběny strojově. Ruční výroba navíc zaručuje, že každý kus je originál - už se vám tak nestane, že budete v autobuse stát tři se stejnou kabelkou.

Na výlety se vám budou nejvíce hodit praktické kožené batohy. Vybrat si můžete ze dvou typů - v klasické podobě, používané už celá léta, kde je hlavní prostor stažen šňůrkou, a poté uzavřen klopou. Vpředu a po stranách bývají kapsy na přezky. Zvolit však můžete i modernější podobu - batoh na zip. Tyto batohy jsou díky svému tvaru a velikosti využívány spíše jako městské batohy, ale jistě se vám budou hodit i do přírody. Oba druhy batohů mají kvalitní podšívku a můžete si vybrat různé druhy vepřové či hovězí usně, jelenice, případně kombinaci kůže s režným plátnem. Popruhy jsou nastavitelné.

Pokud spíše než batoh upřednostňujete tašku přes rameno, neboli crossbody tašku, u nás si jistě vyberete. Nabízíme dámské i pánské tašky v různých velikostech, z voskované, broušené i lakované kůže, nebo také v kombinaci s režným plátnem. Vybrat si můžete různé barvy, abyste tašku mohli sladit s vaším outfitem. Tašky mají různé druhy zapínání, na zip, klopu či přezku. Jsou také vybaveny podšívkou a různě nastavitelným popruhem.

Stačí vám na procházce jen mobilní telefon, peněženka a klíče? I takto malé kabelky máme v naší nabídce. Kabelky jsou elegantní, stylové a praktické - jednoduše vám nedovolí nosit s sebou příliš mnoho zbytečných věcí, jako v případě větších tašek nebo kabelek. Některé tyto kabelky můžete využít i na více formální záležitosti.

Pánům nabídneme pro přenášení základních věcí praktické a stylové tašky, tzv. messengery. Do některých z nich můžete umístit i tablet nebo iPad. Tyto crossbody tašky jsou také vyrobeny převážně z vepřové nebo hovězí kůže, v různých barvách a povrchových provedeních. Zvolit můžete i různé druhy zapínání.

Hledáte zavazadlo jako dárek pro vaše blízké třeba k narozeninám, ale nevíte si rady s výběrem? Pak zvolte dárkový poukaz a nechte výběr na obdarovaném...