Fenomén „ledvinka“ je tu zas!

Ať už vás tato éra zasáhla či nikoli, jistě jste se někdy v životě setkali s termínem ledvinka, a to nikoli v smyslu orgánu. Ledvinky coby malá zavazadla, která se připínala do pasu, byly hitem devadesátých let, kdy je měl opravdu každý. Před nějakou dobou se ledvinky vrátily do módy, a to jak v podobě, jakou tehdy měly, tak i v moderním pojetí, které kombinuje ledvinku s kabelkou. Ledvinky se dnes nosí nejen zapnuté v pase, ale i jako crossbody.

Ledvinky jsou velice praktické – mobilní telefon, peněženku, klíče či kapesníky máte okamžitě po ruce. Nemusíte se bát krádeže vašich věcí například v MHD, která hrozí u kabelek nebo batohů. Ledvinka se pohodlně nosí, ruce zůstávají volné.

Proto se značka Kubát rozhodla, že praktické a stylové ledvinky také zařadí do svého sortimentu, aby vyhověla svým zákazníkům. Ti poptávají vysoce kvalitní nadčasové výrobky s dlouhou životností. Tato kritéria splňuje ruční výroba ledvinek z přírodní kůže.

V sortimentu značky najdete ledvinky různých velikostí, z vepřové či hovězí usně, z jelenice, v měkčené lakované či broušené podobě. Na výběr jsou černé, hnědé, koňakové, přírodní žluté i béžové. Všechny ledvinky mají nastavitelné popruhy, aby je mohl zapnout kdokoli jak do pasu, tak jako crossbody.

Ledvinky mají vždy minimálně dvě kapsy – jednu hlavní a jednu menší na drobnosti. Některé mají i tajnou kapsičku ze zadní strany. Zapínání kapes je na zip, u hlavní kapsy na dvojitý, abyste ji otevřeli snadno v případě, že jste levák i pravák. Samotné zapínání ledvinky zajišťuje praktická rychlospona (trojzubec).

Pokud hledáte malé praktické zavazadlo, které vám bude dělat radost celá léta, a navíc pohodlně a bezpečně uchová vaše věci kdekoli na cestách, zvolte koženou ledvinku značky Kubát.