Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Jak vybrat tu nejkrásnější koženou peněženku pro muže

Pánská peněženka patří mezi doplňky, bez kterých se žádný muž neobejde. Jak ale vybrat tu správnou? Poradíme vám, na co se při výběru kožené pánské peněženky zaměřit. Budeme vybírat koženou peněženku pro muže, kteří kvalitu ocení a také vyžadují. Pro muže sebevědomé, úspěšné, pro které bude kvalitní kožená peněženka nedílnou součástí jejich osobnosti.

Kvalita a vzhled

Kvalitní kožený materiál a precizní zpracování je zárukou, že peněženka dlouho vydrží. A takovou peněženku potřebujeme, přeci jen není to záležitost na několik měsíců. Za kvalitu a zpracování našich kožených výrobků ručíme, protože vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Velikost

Jakou velikost kožené peněženky vybrat? Záleží na tom, co v ní bude muž nosit a kam ji bude ukládat. Pokud muž obvykle nosí tašku, aktovku nebo messenger, pak může být kožená peněženka větších rozměrů. Mnoho mužů má však v oblibě nosit peněženku v kapse kalhot nebo ve vnitřní kapse svrchního oděvu. Tímto způsobem nošení bohužel dochází k mnohem většímu opotřebení kožené peněženky. V tomto případě musíme velikost peněženky dobře zvážit.

Úložný prostor

Úložný prostor kožené peněženky nemusí vždy souviset s její velikostí. Jedná se spíše o vnitřní uspořádání a počet přihrádek. Nosí muž spíše hotovost nebo karty? Bude v peněžence nosit i jiné doklady? Často se stává, že v kožené peněžence nosí muži víc věcí, než se do ní skutečně vejde. Pak snadno dochází k jejímu poničení, a to přeci nechceme. To vše je potřeba zvážit tak, aby kožená peněženka co nejlépe splnila svůj účel.

Barva

Správně zvolená barva kožené peněženky dokáže vhodně doplnit outfit každého muže. Barvu vybíráme podle ostatních doplňků, jako jsou taška, obuv nebo opasek. Kožená peněženka by měla s ostatními doplňky barevně ladit, celkový dojem pak bude dokonalý. A dokonalého muže my přeci chceme!

Zavírání

Mezi nejoblíbenější způsoby zavírání kožené peněženky patří zapínání na magnetický patent. Kožená přezka s patentem působí také jako vkusná ozdoba peněženky. Mnoho mužů volí raději kožené peněženky rozevírací, bez zapínání. Záleží na tom, co je pro muže nejpohodlnější.

V naší nabídce najdete mnoho krásných pánských kožených peněženek. Prioritou je pro nás vždy výběr kvalitního materiálu, dokonalé zpracování a funkčnost. Přejeme vám příjemný výběr a radost z nákupu.