Zaměřeno na pánskou aktovku

Myslíte si, že kožená pánská aktovka se hodí jen pro muže manažery? Tak to jste na omylu. Aktovka patří již delší dobu mezi oblíbené kožené doplňky moderních mužů, kteří chtějí vypadat stylově a upřednostňují kvalitu a praktičnost. Mít u sebe svůj notebook, nejrůznější dokumenty a přitom udělat dojem, to je to, oč tu běží.

Kvalitní kožený materiál je u pánské kožené aktovky naprostý základ. Není nic horšího než dokonalý outfit, doplněný ošoupanou a nekvalitní pánskou taškou. Pokud chcete zaujmout vašeho obchodního partnera, vsaďte na kvalitu! Důležitým aspektem při výběru kožené aktovky je její vnitřní uspořádání. Zvažte, co obvykle v aktovce budete nosit a tomu přizpůsobte množství vnitřních přihrádek. Pokud budete nosit v aktovce i notebook, je vhodné, aby aktovka měla zvláštní přihrádku, která notebook ochrání před poškozením. Nezapomeňte také na kvalitní držadlo kožené aktovky. Protože se aktovka nosí v ruce, musí být držadlo měkké, pohodlné a kvalitně zpracované.

Vybírat můžete dokonce z několika typů pánské kožené aktovky.

Doktorská aktovka

Doktorskou aktovku mají v oblibě zejména právníci, architekti, či IT specialisté, kteří ocení její luxusní vzhled a velký úložný prostor na spoustu dokumentů. Praktický zámek uprostřed aktovky umožní rychlý přístup ke všemu potřebnému.

Klasická pánská aktovka

Klasická aktovka patří mezi nejoblíbenější typy pánské tašky. Je praktická, univerzální a hodí se pro muže různých profesí, kteří upřednostňují eleganci a styl.

Pánský attaché kufřík

Pánský kufřík je aktovka hranatého tvaru, obvykle je opatřená dvěma zámky, které zajistí svému nositeli bezpečnost uložených dokumentů.

Messenger bag

Messenger bag je odlehčená verze pánské aktovky, která bývá doplněná popruhem a dá se nosit i přes rameno. Bývá proto oblíbená mezi studenty.

V naší nabídce najdete několik typů pánských kožených aktovek, které jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a jistě splní všechny vaše požadavky na praktičnost, eleganci a styl.