Průvodce výběrem nejlepší pánské kožené tašky přes rameno

Taška přes rameno z pravé kůže je typickým doplňkem moderního muže 21. století. Muže, který rád dělá věci trochu jinak než všichni před ním. Muže, který neřeší, co to znamená „být mužem“ a který je zkrátka sám sebou. Který si cestu džunglí všedního dne razí s hlavou vztyčenou. A je nějaký lepší parťák v tomhle dobrodružství než kožená taška přes rameno? O tom pochybujeme!


pruvodce-vyberem-nejlepsi-panske-kozene-tasky-pres-rameno

 

Každý muž je jiný a potřebuje něco jiného

Univerzální návod na to, jak vybrat pánskou koženou tašku přes rameno, neexistuje – a ani existovat nemůže. Při výběru je totiž nutné zohlednit celou řadu kritérií včetně finančních možností, vkusu či potřeb. A to jsou velmi individuální věci, ve kterých se bude každý zákazník mírně lišit.

Abychom vám proces výběru nové kožené tašky přes rameno trochu ulehčili, připravili jsme malého průvodce, který vám pomůže ujasnit si, co od své nové tašky chcete a čím se při jejím nákupu řídit.

 

Kožená taška, která s vámi udrží krok

Dejte si na čas a s výběrem nespěchejte. Na začátek si vyjasníme, proč dáváme přednost koženým pánským taškám. Kůže je úžasný materiál, který je odolný a má dlouhou životnost. Kromě toho vypadá skvěle a nevyžaduje příliš péče.

Kůže je ovšem také poměrně drahý materiál, takže ani výrobky z ní nebudou patřit k těm nejlevnějším. A pokud si chcete být jistí, že za své těžce vydřené peníze pořídíte opravdovou kvalitu, se kterou budete desítky let spokojení, nesmíte výběr tašky uspěchat.

V tomto průvodci vám ukážeme, na co při nákupu nezapomenout. Nezapomínejte, že vybíráte koženou tašku, která musí nejen dobře vypadat, ale také být silná a praktická – tak jako vy.

 

1. Vyzdvihněte svůj osobní styl

Říká se, že to, jaký muž je, poznáte podle bot, které nosí. Podle nás toho o vás vaše kožená taška vypovídá mnohem více. Pracujete v kanceláři a potřebujete spíše něco praktického a umírněného? Nebo pracujete venku, jste duší dobrodruh a od své nové tašky vyžadujete, aby vydržela i náročnější podmínky?

Je důležité, abyste se zamysleli nad svým stylem, protože vás lidi podle vaší kožené tašky budou posuzovat. A je jen na vás, co jim o sobě chcete říct. U nás se snažíme nabídnout co nejrůznorodější kožené produkty, abychom mohli vyhovět každému zákazníkovi s jeho specifickými preferencemi i stylem.

Staňte se mužem, jakým jste vždy chtěli být, bez ohledu na to, co si o tom myslí svět okolo vás.

 

2. Na kvalitě rozhodně záleží

Pořídili jste si někdy pánskou tašku nebo kus oblečení, s jehož kvalitou jste byli nespokojení? Špatné sešití, dírky a další drobná poškození, která se objevila jen po pár použitích? Zná to asi každý z nás.

Nesmiřte se s nízkou kvalitou a vždy chtějte něco víc, něco lepšího. Vaše nová kožená taška musí být vyrobená z kvalitních materiálů, které samozřejmě něco stojí. A nezáleží na tom, jestli s vámi bude cestovat nebo se většinu dne válet vedle vašeho pracovního stolu.

Nebojte se investovat do kvality, protože v případě kožené tašky se vám taková investice rozhodně vyplatí. Kvalitní kůže navíc nevyžaduje tolik péče a pokud se o ni budete dobře starat, vydrží vám celou věčnost.

To je hlavní rozdíl mezi kvalitním a nekvalitním koženým produktem.

 

3. Pozor na zipy!

Na zipy se při výběru kožených pánských tašek přes rameno často zapomíná. To je ovšem chyba, protože jsou v podstatě tou nejdůležitější součástí tašky. Právě se zipem budete s největší pravděpodobností pracovat nejčastěji, právě na něj budete nejspíše nejčastěji sahat, a proto musí být vyroben s péčí a s ohledem na náročnost používání.

Lidé, kteří nakupují levné tašky od neznámých prodejců musí počítat se zipy nízké kvality, na jejichž výrobu byl použit ten nejlevnější a tedy také nejméně kvalitní kov (v horším případě plast). Takové zipy se po čase utrhnou, znečistí se častým používáním nebo z nich vypadne jeden či více zubů.

Ani ty méně kvalitní produkty ovšem nejsou zadarmo, a tak se po pár utracených stovkách a s rozbitou taškou v ruce začínají rojit lítostivé myšlenky. Investovat do kvality se vyplatí a vždy byste měli nakupovat u výrobců, kteří si za kvalitou svých výrobků stojí a věnují veškerou péči i pozornost výběru každého materiálu na všechny části svých produktů.

 

4. Co bude muset váš kožený společník nést?

Asi nejzásadnějším kritériem při výběru pánské kožené tašky je to, k čemu je určená. Je důležité, abyste si předem ujasnili, jak budete svou novou tašku používat. Pečlivě si promyslete, co vše budete v tašce nosit. Jakou velikost potřebujete? Co s sebou nosíte každý den?

Pokud s sebou například nosíte notebook, změřte si jeho rozměry, abyste měli jistotu, že se vám do vaší nové tašky pohodlně vejde. Nosíte s sebou často knihy či sešity? Pro jistotu si změřte také jejich rozměry a pořiďte si pánskou koženou tašku přes rameno, která má na ně dostatečně velký vnitřní prostor.

Věnujte tomuto kritériu dostatek času. V naší nabídce najdete pánské kožené tašky na rameno různých velikostí, aby se do nich vešlo vše, co potřebujete, ať už přes den do práce, nebo večer na setkání s přáteli.

 

5. Otázka peněz

Kvalita něco stojí, to je bohužel pravda, která má jen málo výjimek, pokud vůbec nějaké. Při pohledu na ceny kvalitních pánských tašek přes rameno z kvalitní kůže vám možná vstávají vlasy na hlavě. Myslete ale na to, že jde o investici do produktu, který vám vydrží roky až desítky let – a možná ještě mnohem déle.

Buďte ale zodpovědní a nenechte se příliš unést. Dobře si promyslete, co od své tašky očekáváte a jaké vlastnosti jsou pro vás důležité. U nás najdete dražší i levnější modely, které se liší svou velikostí či uspořádáním, nikdy však svou kvalitou. Ať už je váš rozpočet jakýkoliv, u nás si určitě vyberete koženou tašku přes rameno, která vám bude dělat radost.

Předem si určete, kolik jste ochotní za koženou tašku zaplatit. A bez ohledu na to, kolik vás bude stát, pokud si ji pořídíte u nás, můžete si být jistí, že za své peníze dostanete vysoce kvalitní produkt vyrobený s největší pečlivostí z kvalitních materiálů, který vám vydrží opravdu dlouho.