Kožená peněženka jako dárek? Nenechávejte ji prázdnou!

Kožená peněženka je krásný a zároveň také praktický dárek. Možná se ale ptáte, jestli ji darovat prázdnou, nebo do ní něco rovnou vložit. A pokud ano, tak co? Připravili jsme pro vás několik tipů, z nichž si určitě vyberete ten, který se vám bude nejvíce líbit.

 

penezenka-jako-darek-nenechavejte-ji-prazdnou

Proč nedarovat koženou peněženku prázdnou?

Říká se, že darovaná prázdná peněženka znamená smůlu ve finanční oblasti pro obdarovaného. Naopak, pokud do kožené peněženky něco vložíte, a nemusí to být pouze peníze, bude peněženka svému vlastníkovi přitahovat peníze, štěstí a úspěch. Co vše tedy můžete do kožené peněženky uložit, abyste obdarovaného potěšili?

 

Peníze v kožené peněžence přilákají další

Peníze jsou asi „nejjednodušším“ řešením, které napadne každého z nás. Ovšem v takovém případě přichází na řadu otázka: kolik? Abyste neměli pocit, že vkládáte příliš málo, i přes to, že samotná kožená peněženka vás něco stála, vložte do peněženky místo bankovek minci pro štěstí. Nemusí jít nutně o naši minci, skvělými dárky jsou mince z cizích zemí či mince pamětní nebo dárkové. Není totiž ani tak důležitá hodnota mince, jako její symbolika: tedy upomínka na vás.

 

Rybí šupina přináší štěstí i bohatství

Jestli přejete obdarovanému opravdové bohatství, vložte do kožené peněženky rybí šupinu. Asi znáte pověru od štědrovečerního stolu, kdy by měla jedna rybí šupina být pod každým talířem. Přináší totiž bohatství i štěstí obecně a každý by měl takovou šupinu nosit u sebe v peněžence. Až budete příště zase připravovat kapra na Štědrý večer, uschovejte si u sebe více šupin pro případ, že byste se rozhodli někomu pořídit koženou peněženku jako dárek, a šupinu pak vložte do ní.

 

Kožená peněženka, která pomůže vyhrát miliony

Vložte do kožené peněženky stírací los. S tímto dárkem do kožené peněženky můžete svému milovanému darovat opravdu velké bohatství. Ačkoliv mu s největší pravděpodobností darujete spíše jen něco, co mu udělá radost a s čím se na chvíli zabaví, i ta malá naděje na výhru může potěšit. A přeci jen – nikdy nevíte! Obdarovanému ale dáte především najevo, že mu přejete jen to nejlepší a že mu rádi pomůžete dosáhnout jeho cílů.

 

Kožená peněženka pro štěstí

Dárek do kožené peněženky nemusí souviset pouze s penězi. Skvělým dárkem jsou také různé šťastné předměty. Může to být čtyřlístek, křížek, sloník pro štěstí či jakákoliv drobnůstka, kterou uděláte radost a kterou dáte obdarovanému najevo, že mu přejete šťastný a spokojený život. Takový talisman potěší obdarovaného vždy, když peněženku otevře a podívá se na něj. A vždy si také vzpomene na toho, kdo mu tak krásnou koženou peněženku s talismanem dal.

 

Se vzpomínkou na milé chvilky s vámi

Jestli má vámi koupená kožená peněženka síťovanou přihrádku, můžete do ní vložit nějakou hezkou fotku či obrázek. Pokud máte s obdarovávaným velice blízký vztah, určitě ho potěší nějaká vaše společná fotka, která mu bude připomínat příjemně prožité časy ve vaší společnosti. Nebo pokud má váš blízký nějaké oblíbené zvíře či třeba auto, vložte mu do kožené peněženky fotku této jeho radosti, která mu pokaždé, když ji uvidí, vykouzlí úsměv na rtech.

 

Do kožené peněženky můžete dát i vlastnoručně psané přání

Hezký vzkaz, zajímavý citát, přání všeho dobrého od srdce, krátká básnička: zkrátka milá upomínka na vás, která obdarovanému vždy připomene, jak vám na něm záleží. Jestliže nemáte básnické střevo a psaní vám příliš nejde, nevadí. Má váš blízký oblíbenou knihu, film, seriál či písničku? Můžete mu do kožené peněženky vložit lísteček s citátem nebo úryvkem, který ho potěší, dodá mu naději a dobrou náladu a povzbudí ho.

 

Kožená peněženka jako netradiční žádost o ruku

Chcete svou drahou polovičku požádat o ruku a hledáte nějaký opravdu neotřelý způsob? Obdarujte ji koženou peněženkou a do ní vložte zásnubní prstýnek. Jsme si téměř jistí, že to nikdo čekat nebude. A jestli se na zásnuby ještě necítíte, ale rádi byste se svým milým či svou milou bydleli, můžete do kožené peněženky strčit náhradní klíč od vašeho bytu. Praktický dárek a milé romantické gesto? To určitě ocení každý obdarovaný!