Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Chcete, aby byla vaše kabelka zcela jedinečná a osobitá?

V jednoduchosti je krása, ale někdy neuškodí přidat něco navíc. Pokud byste chtěli své elegantní kožené kabelce dodat trochu šmrnc, máme pro vás několik tipů, jak si ji ozdobit.

chcete-aby-byla-vase-kabelka-zcela-jedinecna-a-osobita

 

Řiďte se především svým vkusem

Naše kabelka toho o nás mnoho vypovídá, a to samé platí i o doplňcích, s jejichž pomocí ji zkrášlíme. Existuje celá řada možností, spíše než trendy se ale řiďte svým vlastním stylem. Vaše kabelka by měla být opravdu osobitá a odrážet především vás.

Pokud se vám něco nelíbí, nepořizujte si to, i kdyby to bylo v dané době to nejvíc moderní. A naopak, jestliže vám padne do oka něco extravagantního a máte strach, jak na to bude okolí reagovat, nebojte se odvázat – navíc můžete pořízenou ozdobu z kabelky kdykoliv sundat.

 

Přívěsky napoví, co máte rádi

Přívěsky se nemusí dávat pouze na klíče nebo pouzdro na telefon, ale dokáží také krásně ozvláštnit vaši koženou kabelku. Můžete jimi navíc vyjádřit nějaký svůj názor, dát najevo, co se vám líbí, čeho jste fanoušci apod. Nebo máte oblíbený přívěsek, který vám daroval někdo blízký? Pověste ho na svou kabelku a mějte ho tak vždy na blízku.

Ačkoliv je v jednoduchosti opravdu krása, někdo by mohl namítnout, že s přívěsky se to přehnat nedá. A je to hlavně vaše kabelka, takže kolik jich tam chcete mít, tolik si jich pověste! Pokud máte pocit, že je to už opravdu moc, můžete přívěsky jednoduše střídat a mít tak každý den zcela jedinečně ozdobenou kabelku.

 

Střapce a ozdůbky kabelku rozzáří

Střapečky, pompomy, macramé ozdoby – to vše dodá vaší kabelce originální půvab. Existují v mnoha variantách, střapce mohou být nejen textilní, ale také třeba kožené a pořídíte je v různých barevných provedeních.

Máte decentní černou kabelku? Střapce v kontrastní barvě zvýrazní její krásu. Barevnou koženou kabelku můžete naopak trochu „zklidnit“ pompomy v neutrálních barvách, které jsou sice nenápadné, ale zároveň dost hravé na to, abyste zaujali.

Výhodou těchto ozdob je také to, že je můžete dokonale sladit se svým outfitem. Vyrobte si nějakou sami, nebo pokud si netroufáte, požádejte manuálně zručnějšího přítele, jestli by vám takovou jedinečnou ozdůbku na kabelku nevyrobil.

 

Originální popruhy promění každou kabelku

Ačkoliv ne vždy je jednoduché vyměnit popruh kabelky za jiný, pokud tu možnost máte, určitě byste ji měli využít. Jednoduchou výměnou popruhu totiž dodáte své kabelce zcela nový look. A čím více náhradních popruhů v jiných barvách či stylech budete mít, tím více budete mít také kabelek.

Nemusíte používat pouze klasické popruhy na kabelky. Vyzkoušejte třeba popruh na kytaru, pokud jste jejím milovníkem, a dejte tak světu o své lásce vědět. Místo popruhu můžete použít i svůj oblíbený šátek - a pokud nejde váš původní popruh sundat, můžete jej do šátku zabalit. Fantazii se meze nekladou!

 

Šátky působí elegantně a decentně

Šátky či šály mohou mít ještě další využití co se týče dozdobení kožené kabelky. Nejběžněji se tento doplněk nosí zavázaný v místě, kde končí popruh a začíná samotná kabelka. Šátek můžete zavázat na uzel a nebo zkusit mašli či šátek zamotat do copu.

Vyzkoušejte různé barevné varianty a uvidíte, že vaše oblíbená kožená kabelka díky tomuto jednoduchému triku bude vypadat prostě kouzelně. Šátek uvázaný na kabelce je navíc i praktický – kdykoliv, kdy vám bude trochu chladněji, můžete jej sundat a zabalit se do něj.

Kombinací a možností existuje opravdu velké množství, ale měli bychom vás varovat: jak to jednou zkusíte, nebudete chtít přestat!

 

Zkrášlete koženou kabelku i zevnitř

Navenek vypadá vaše kabelka dokonale, ale když se podíváte dovnitř, příliš se vám nelíbí, co vidíte? Vnitřek kabelky, zvláště velké kožené kabelky, může často působit neuspořádaně a chaoticky.

Nejlepším řešením je pořízení rozdělovače či přímo organizéru do kabelky. Ten vám uvnitř vytvoří několik oddílů, do kterých můžete umístit vše potřebné, aniž by se vám to po čase promíchalo. Kabelka tak bude nejen vypadat krásně i uvnitř, ale vy navíc vždy najdete to, co hledáte.

Při výběru vhodného organizéru do kabelky si zjistěte přesné rozměry, abyste měli jistotu, že se vám do kabelky pohodlně vejde nebo že je pro ni dostatečně velký. Existují různé typy i s malými všitými kapsičkami, kapsami na zip apod., takže určitě najdete takový, který bude splňovat všechny vaše nároky a požadavky.