Naše výhody

Nákupem na našem eshopu získáte řadu výhod.

Doživotní záruka

Koupí našeho koženého zboží získáte doživotní záruku na vady z výroby. Bezplatně Vám u nás opravíme např. poškozený zip nebo roztrženou vnitřní textilní výplň. Tuto záruku poskytujeme na naše výrobky (kabelky, batohy, aktovky) a jistě chápete, že se nevztahuje na výrobky jiných dodavatelů (doplňkový sortiment). Pokud dojde k poškození našeho výrobku, stačí když se s námi spojíte a zcela jistě se domluvíme na nápravě. Tuto doživotní záruku Vám můžeme poskytnout z toho důvodu, že věříme našim kvalitním surovinám a  své precizně odvedené práci.

Dárek ke každé objednávce

Objednáte-li si zboží na našem eshopu, v zásilce obdržíte i drobný kožený dárek. Nechte se překvapit!

Doprava zdarma

Při objednávce na 5 000,- Kč Vám zboží doručíme zdarma po celé České republice, ať už si vyberete libovolný způsob dopravy a platby. Na Slovensko Vám zásilku zdarma dopravíme pokud si objednáte za více než 7 tis. Kč a do ostatních států EU při platbě nad 10 tis. Kč.

Collonil produkt zdarma

Collonil je světový výrobce produktů na ochranu, čištění a impregnaci koženého zboží. Jako dárek a poděkování za Vaši objednávku od nás obdržíte jeden vybraný produkt Collonil zdarma, pokud Vaše objednávka přesáhne hranici 5 000,- Kč.