Impregnační tuk na kůži LEDERFETT

250 Kč
Skladem (>5 ks)

Jsem impregnační tuk na kůži LEDERFETT – výživa a ochrana v jednom. Změkčuji, chráním a odpuzuji vodu, aby vaše kůže zůstala pružná, odolná a krásná po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impregnační tuk na kůži LEDERFETT – ochrana a výživa

LEDERFETT je tradiční impregnační tuk na hladkou i hrubou useň, který kůži chrání, změkčuje a vyživuje. Odpuzuje vodu, zachovává prodyšnost a brání popraskání materiálu. Ideální pro pracovní obuv, sedla, tašky i motocyklové oblečení, které potřebují spolehlivou a dlouhodobou péči.

Obsahuje včelí vosk, vazelínu a mastné pěsticí látky, které pronikají hluboko do struktury kůže. Aplikace je snadná – naneste hadříkem, nechte vstřebat a poté přeleštěte. Výsledkem je pružná, vláčná a odolná useň, která si zachová svůj přirozený vzhled i funkčnost.

Impregnační tuk na kůži LEDERFETT

Jsme KUBÁT KŮŽE – Česká rodinná firma

Naše cesta začala činěním kožešin v hajenské dílně. Brzy vznikly první batůžky a s nimi i značka KUBÁT – malý rodinný podnik, který se proměnil ve výrobce ručně šitých kabelek, tašek, batohů a peněženek z pravé kůže.

Už přes 30 let pro vás vyrábíme poctivé kožené doplňky. Každý kus prochází rukama zkušených řemeslníků a vzniká z kvalitní hovězí usně. Žádná pásová výroba, jen poctivé řemeslo a šikovné české ručičky.

Aktuální produkty

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné a impregnační přípravky
Záruka: doživotní
Velikost: tuk 200 ml
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

5
J Avatar autora | 25.10.2021
Doporučuji
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 26.10.2021
Děkujeme:)
5
Avatar autora | 13.2.2019
Tento produkt již znám, jsem s ním spokojená.
5
Avatar autora | 14.1.2019
doporučuji - tuto značku znám, vyzkoušela jsem, velká spokojennost
5
Avatar autora | 3.7.2018
Prozatím vyrobek nevyzkoušen, byl to první nákup.
Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výpis diskuzí

NK Avatar autora Projev spokojenosti s nabízenými výroby 18.11.2019 08:11
Dobrý den, u fy Kubát jsem zakoupila již několik výrobků - koženou kabelku Heliman, pánský opasek, kabelku s klopou, dámskou koženou kabelku Amálka - se všemi jsem VELMI spokojená. Prakticky členěné, kvalitně zpracované, použitá kůže drží i po delší době používání tvar. Touto cestou děkuji Fy Kubát za kvalitní práci. Zůstanu jim věrná a vřele doporučuji jejich výrobky známým i Vám :). Nika Konečná