Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4319 hodnocení
5
4290x
4
18x
3
1x
2
1x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Firma nabízí zboží, které nejde běžně koupit v klasických prodejnách
Můžu doporučit, v daném sortimentu pěkný výběr, palec nahoru pro český výrobek
+ pohodlí při objednání zboží
- nevím o žádných
jelikož mám první zkušenost s objednávkou zboží, která dopadla dobře, mohu hodnotit jen kladně
+ Perfektní kvalita a zpracování, vstřícnost
- o žádných nevím
S důvěrou se můžete na tento obchod obrátit, mám s ním velmi dobrou zkušenost již několik let, jsou to opravdu profíci !!
+ kvalitní zboží za přijatelné ceny
český výrobce, dobrá kvalita, dobré ceny, doporučuji
+ velmi vstřícné jednání
- nemá
Byla jsem velmi spokojena s jednáním majitele, který se ihned ozval a v případě, že zboží bylo momentálně nedostupné, navrhoval další nejrychlejší postup.
Vynikající komunikace ze strany p. Kubáta. Zpoždění v dodávce zboží bylo způsobeno dopravcem - dle informací si pro zboží nepřijel včas.
+ Kvalita
- Objednávala jsem přes e-shop. Při převzetí zboží - nejdříve čekání na prodavačku a poté další čekání než přinesla zboží. asi 25 minut(Havelský trh v Praze)
Doporučuji
+ kvalitní zboží
+ poctivý přístup k zákazníkovi
+ rychlá komunikace v případě dotazu
- žádné jsem nenašel
doporučuji využít služeb obchodu
+ kvalita
- nevím o žádné
doporučuji, kvalita, za opravdu dobrou cenu
+ vstřícnost,brzské dodání
Zboží jsem objednala na poslední chvíli a po telefonátu s panem Kubátem mi bylo slíbeno,že určitě dorazí v den,kdy jsem poprosila.Jak slíbil,tak se stalo.Moc děkuji. ZBOŽÍ BYLO JAKO DÁREK K PADESÁTINÁM.
