Velikost dámské kabelky

Velikost kabelky - důležitá volba!

Jste-li akční žena, která má potřebu s sebou nosit všechny více či méně důležité věci, měla byste vybírat kabelky větších velikostí. Do velkých dámských kabelek se vejde skutečně moc věcí, proto v nich často míváme neuvěřitelný chaos. A co si budeme povídat, není nic horšího, než když nemůžeme v naší krásné kabelce najít mobilní telefon nebo klíče. Proto byste měly vybírat kabelky, které mají dobře zorganizovaný vnitřní prostor, abyste tak mohla kabelkovému chaosu dát alespoň minimální řád.

Nechcete-li nosit velké kabelky a toužíte po něčem menším, můžete si koupit kabelky přes rameno nebo na předloktí. Oba typy kabelek by měly mít menší rozměry, aby jejich nošení bylo příjemné a pohodlné. Nesmíme také zapomenout na nejmenší zástupce kabelek - psaníčka. Psaníčka jsou ideální na večírky a plesy. Do těchto kabelek však nedáte nic víc, než mobil a klíče.

Kabelka by měla vždy ladit s vašim šatníkem, proto vybírejte s rozumem. Necháte-li se unést, nemusí to přinést dobrotu. Byla by škoda, kdyby vaše nová kabelka našla nakonec své stále místo ve skříni, protože jí nemáte k čemu nosit.

Nechcete kabelku? Volte kožený batoh!

Ano, pokud jste praktická žena, která upřednostňuje volné ruce a rovná záda, pak je batoh optimální řešením. Batohy můžete vybírat také z různých materiálů, avšak kůže je pro každodenní nošení nejvhodnější. Kožené batohy z kvalitní kůže jsou takřka nezničitelné. Opět si vybírejte batohy, které mají dobře zorganizovaný prostor. Dnešní moderní kožené batohy jsou skutečně stylové, takže proč si jeden takový kousek nepořídit?

« Zpět na blog