Velikost dámské kabelky

Velikost kabelky - důležitá volba!

Dámská kožená kabelka - 57542

Jste-li akční žena, která má potřebu s sebou nosit všechny více či méně důležité věci, měla byste vybírat kabelky větších velikostí. Do velkých dámských kabelek se vejde skutečně moc věcí, proto v nich často míváme neuvěřitelný chaos. A co si budeme povídat, není nic horšího, než když nemůžeme v naší krásné kabelce najít mobilní telefon nebo klíče. Proto byste měly vybírat kabelky, které mají dobře zorganizovaný vnitřní prostor, abyste tak mohla kabelkovému chaosu dát alespoň minimální řád.

 

Dámská kožená malá kabelka 145612

Nechcete-li nosit velké kabelky a toužíte po něčem menším, můžete si koupit kabelky přes rameno nebo na předloktí. Oba typy kabelek by měly mít menší rozměry, aby jejich nošení bylo příjemné a pohodlné. Nesmíme také zapomenout na nejmenší zástupce kabelek - psaníčka. Psaníčka jsou ideální na večírky a plesy. Do těchto kabelek však nedáte nic víc, než mobil a klíče.

 

Kabelka by měla vždy ladit s vašim šatníkem, proto vybírejte s rozumem. Necháte-li se unést, nemusí to přinést dobrotu. Byla by škoda, kdyby vaše nová kabelka našla nakonec své stále místo ve skříni, protože jí nemáte k čemu nosit.

 

Nechcete kabelku? Volte kožený batoh!

Kožený batoh sešívaný z kousků - 201871Ano, pokud jste praktická žena, která upřednostňuje volné ruce a rovná záda, pak je batoh optimální řešením. Batohy můžete vybírat také z různých materiálů, avšak kůže je pro každodenní nošení nejvhodnější. Kožené batohy z kvalitní kůže jsou takřka nezničitelné. Opět si vybírejte batohy, které mají dobře zorganizovaný prostor. Dnešní moderní kožené batohy jsou skutečně stylové, takže proč si jeden takový kousek nepořídit?