Tipy na vánoční dárky pro muže

Čas vybírání vánočních dárků je v plném proudu a pokud přemýšlíte, čím obdarovat svého manžela, přítele, či tatínka, máme pro vás několik tipů na výjimečné kožené doplňky pro muže. Muži si obvykle doplňky neradi kupují sami, vánoční čas je proto ideální příležitost, jak obdarovaného potěšit a zároveň doplnit jeho outfit kvalitním koženým výrobkem. S trochou všímavosti a pozorovacího talentu jistě vyberete ten nejkrásnější vánoční dárek.

Pro elegantní muže se bude výborně hodit pánská kožená aktovka Haus v příjemné hnědé barvě. Je vyrobena ručně z přírodní kůže a vyniká opravdu kvalitním zpracováním.

Sportovně elegantní typy mužů jistě ocení univerzální koženou kabelu, vhodnou pro různé příležitosti. Je to velká kožená taška přes rameno, jednoduchého tvaru, s praktickým vnitřním uspořádáním, vejde se do ní dokonce i menší notebook. Vyrobena je z přírodní kůže, popruh má podšitý látkou.

Podobným typem je kožená kabela mošna velká z přírodní voskované kůže. Vejde se do ní formát A4, zavírá se na klopnu a zip a je opatřena robustním popruhem. Vybírat můžete z několika barevných odstínů.

Sportovně založené muže potěší praktický messenger, kožená taška přes rameno, do které se vejdou ty nejnutnější osobní věci, nijak tedy nezatěžuje svou velikostí. Můžeme vám nabídnout několik různých typů a barevných provedení.

Stále je ještě mnoho mužů, kteří nejraději nosí svoje osobní věci v kapse, což my ženy opravdu nerady vidíme. Jak takového muže přesvědčit ke změně? Darujte mu kapsu na opasek nebo koženou ledvinku. Kapsa na opasek je sice malá, ale pohodlně do ní uložíte mobil, peněženku, klíče nebo jiné drobnosti. Zapínání je řešeno buď na zámeček nebo na přezku. Na zadní straně je kapsa opatřena dvěma poutky na provlečení opasku. Ledvinky slaví svůj návrat na módní scénu, proto neváhejte, s koženou ledvinkou bude váš muž vždy „IN“.

Pokud si ještě stále nevíte rady, rádi vám nabídneme dárkový poukaz na nákup koženého zboží. Obdarovaný si pak svůj dárek vybere sám podle vlastního vkusu.