Milí zákazníci ,musíme Vás upozornit, že objednávky od 14.6.2024 do 7.7.2024 budeme expedovat až 8.7.2024. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Jan Kubát

Nadčasový a stylový aneb výhody koženého batohu

Synonymem dnešní doby je zejména rychlost a pokrok. Zároveň se však oči většiny lidí upíraji k minulosti a k tradicím, které se na čas vytratily, ale opět si hledají cestu mezi nás. Ať už se jedná o kvalitní potraviny z farem, přírodní kosmetiku či klasickou módu, setkáváme se s nimi stále častěji. Móda, jak známo, se mění každým dnem a přináší nové trendy. Mnohdy jim nedokážeme jako běžní spotřebitelé stačit, ale jednou z mála možností je pořízení nadčasových kousků, které se v našem šatníku udrží nastálo.  

Malé černé, bílá košile, univerzální sako, kožená bunda či rovné džíny jsou stálicemi našich šaten, ale v poslední době se do jejich společnosti stále více dostává klasický batoh. Nejen na ulicích ale i na molech módních domů se stále častěji objevuje nezbytná výbava každého turisty. Designové kabelky a psaníčka nahrazuje praktický a hlavně pohodlný vak na záda.  

Výhody takového batohu jsou zcela očividné. Prostor vybavený množstvím kapes i prostornou komorou umožňuje snadné uložení našich nezbytností i nákupu. Dalším plus je také vyvážený tlak na naše záda a významné zmírnění potíží s krční pátěří a ztuhlostí ramen. S tím spojená pohyblivost a volnost obou paží jistě potěší nejednoho z nás. Propracovaný a kvalitně ušitý výrobek navíc nabízí nadčasový doplněk a minimalizuje možnost, že se ve vaší skříni dlouho neohřeje. 

Módní dům Chanel ozdobil svoje díla grafiti a kovovými detaily, Louis Vuitton dostál svému jménu a kůži pokryl klasickým vzorem. Již není výjimkou, že se filmové hvězdy a zpěvačky na červeném koberci objevují s ruksakem na zádech. Zdá se, že se nový trend brz uchytí a není pochyb o tom, že jen tak nezmizí, protože, kdo by neocenil pohodlí a variabilnost batůžku. A snad nás vrátí o pár let zpátky, kdy jsme s aktovkou utíkali do školy a cítili se tolik svobodní.